۱۳۹۰ تیر ۱۰, جمعه

نهاد رياست جمهوری: اتهامات اخیر علیه مشایی و بقایی کذب محض استمعاونت اجرایی و سرپرست نهاد ریاست جمهوری اتهامات اخیر علیه آقایان مشایی و بقایی را کذب محض اعلام کرد.

پایگاه اطلاع رسانی دولت نوشت: اداره کل روابط عمومی معاونت اجرایی و سرپرست نهاد ریاست جمهوری، در پی انتشار رسمی و رسانه ای اظهارات آقای نوروزی نماینده مردم شریف رباط کریم مبنی بر ایراد اتهامات متعدد و طرح شکایت علیه آقایان مشایی و بقایی در کمیسیون اصل نود مجلس شورای اسلامی، اطلاعیه ای را به شرح ذیل منتشر نمود:

به دنبال انتشار رسمی و رسانه ای اظهارات آقای نوروزی نماینده رباط کریم مبنی بر ایراد اتهامات متعدد و طرح شکایت علیه آقایان مشایی و بقایی در کمیسیون اصل نود مجلس شورای اسلامی، که در آن ها علی رغم تکذیب چندباره، به ارتباط آقایان مشایی و بقایی با شرکت سمگا، پروژه هتل سازی در بلاروس، ساخت مجتمع تالارهای کیش و غریب تر از همه ارتباط با واردات قاچاق سیگار مارلبورو به ایران!!، اشاره های کذب شده است، نکات ذیل به اطلاع عموم مردم شریف ایران می رسد:

1- پیش از این چندین و چند بار به این گونه جو سازی ها و شایعه پراکنی ها مبنی بر رد و تکذیب اتهام های فوق پاسخ داده شده؛ اما متأسفانه هم چنان این قبیل شایعات نادرست به طرق مختلف منتشر می شود.

2- نظر به انتشار و انعکاس اکاذیب متعدد از طرف آقای نوروزی، آقای بقایی رسماً از ایشان بابت انتشار این شایعات و کذبیات، به کمیسیون اصل نود مجلس شورای اسلامی و مراجع قضایی شکایت نموده است.

3- عموم مسئولان محترم کشور و رسانه ها را به رعایت انصاف و اخلاق در طرح مسائل و تأسی بی قید و شرط از فرمایشات اخیر مقام معظم رهبری مبنی بر ضرورت حفظ آبروی افراد فرا می خوانیم.

هیچ نظری موجود نیست:

برگردان

Loading...

دوست و یا دشمن گرامی!

سپاس از آمدنت. چنانچه مایل باشی، خوشحال خواهم شد که باز هم بدیدارم بیایی. نشانی ام را در پیِ این نوشته خواهم نوشت تا در صورت تمایل در جای مناسبی نوشته و بخاطر بسپاری:
dughodushab.blogspot.com