۱۳۹۰ مرداد ۲۵, سه‌شنبه

جمع‌آوری ضربتی ماهواره‌ها با عملیات کماندویی

بله! ما اینیم و اینگونه در قرن بیست و یکم با تمدن، گردش آزادِ اطلاعات، آزادی بیان و اندیشه و حقوق مردم، بکمک اسلام نابِ محمدی مبارزه می کنیم!


ماموران پلیس پایتخت در طرحی ضربتی مناطقی از غرب تهران را از دستگاه‌های گیرنده ماهواره پاكسازی و افرادی را كه مجددا نسبت به نصب دیش ماهواره اقدام كرده بودند، به مراجع قضایی معرفی كردند. به گزارش ایسنا در این عملیات، ماموران پلیس با به همراه داشتن حكم قضایی ضمن ورود به پشت بام منازل و جمع‌آوری دیش‌های ماهواره، در منطقه اكباتان با عملیات «راپل» نسبت به جمع‌آوری دیش‌هایی كه در طبقات این مجتمع‌ها در منظر عموم قرار داشت اقدام كردند. ماموران پلیس پایتخت همچنین در مناطقی كه طرح جمع‌آوری دیش‌های ماهواره در آنجا اجرا شده بود ولی مالكان نسبت به نصب مجدد اقدام كرده بودند ضمن جمع‌آوری دیش‌ها، با حكم قضایی به منازل این افراد ورود كرده و دستگاه‌های گیرنده را نیز جمع‌آوری كردند. از سوی دیگر تعدادی از متخلفان در این خصوص به مراجع قضایی معرفی شدند. پیشتر پلیس هشدار داده بود كه افرادی كه پیش‌تر دیش‌های ماهواره‌شان جمع شده ولی مجددا نسبت به نصب دیش اقدام كرده كنند به مراجع قضایی معرفی می‌شوند. اجرای این طرح در ادامه طرح‌های امنیت اجتماعی در حال انجام است و با اقدامات صورت گرفته و طرح ضربتی پلیس، مناطقی از غرب تهران از دیش‌های ماهواره و دستگاه‌های گیرنده پاكسازی شد. بر اساس اعلام پلیس، اجرای این طرح از روز شنبه در سایر مناطق تهران نیز آغاز خواهد شد.

هیچ نظری موجود نیست:

برگردان

Loading...

دوست و یا دشمن گرامی!

سپاس از آمدنت. چنانچه مایل باشی، خوشحال خواهم شد که باز هم بدیدارم بیایی. نشانی ام را در پیِ این نوشته خواهم نوشت تا در صورت تمایل در جای مناسبی نوشته و بخاطر بسپاری:
dughodushab.blogspot.com