۱۳۹۰ تیر ۲۵, شنبه

نشریه انقلاب اسلامی (بنی صدر):فزایش مجدد ۱۱۰ تومانی قیمت شیر


۲۵,۰۴,۱۳۹۰
shire_yaranei_110227
کلمه- مدیرعامل اتحادیه سراسری دامداران کشور گفت: قیمت خرید شیر از دامداران تا پایان سال دو بار اصلاح خواهد شد به طوری که از اول مهر به قیمت ۵۷۰ تومان و تا پایان سال هم به قیمت ۶۳۰ تومان در استان تهران خواهد رسید.
سعید سلطانی سروستانی در گفت‌وگو با فارس اظهار داشت: قیمت خرید شیر از دامداران تا پایان سال از ۵۲۰ تومان کنونی به ۶۳۰ تومان افزایش خواهد یافت.
مدیرعامل اتحادیه سراسرس دامداران کشور افزود: افزایش ۱۱۰ تومانی قیمت شیر به دلیل همسان‌سازی قیمت فروش با قیمت تمام شده و در دو نوبت مهر و پایان سال انجام خواهد شد.
سلطانی گفت: در حال حاضر جلسات تعیین قیمت شیر در استان‌ها هم ادامه دارد و در بسیاری از این استان‌ها قیمت ۴۵۰ تومان را تصویب کرده‌اند.
وی افزود: این فشار به دامدار تنها برای جلوگیری از افزایش قیمت لبنیات است.
سلطانی گفت: قیمت تمام شده یک کیلوگرم شیر ۵۷۳ تومان است و تقریبا در حال حاضر حداقل ۵۰ تومان زیر قیمت از دامدار خریداری می‌شود همه اینها از جیب دامدار می‌رود و حتی تاوان ثابت نگه داشتن قیمت لبینات را هم دامدار می‌پردازد.
مدیرعامل اتحادیه سراسری مرکزی دامداران کشور گفت: در حالی که هیچگونه یارانه و حمایتی از بخش تولید نشده است بی‌انصافی است که اینچنین با قیمت نازل تری محصول دامدار را بخرند.
وی افزود: اصلاح دو بار قیمت تا آخر سال در کمیته تعیین نرخ شیر مصوب شده است.
 

ادامه سرکوب زنان با اجرای طرح "امنیت اخلاقی" جمعه, ۲۴ تیر ۱۳۹۰طرح "امنیت اخلاقی" برای ایجاد رعب و وحشت در جامعه و سرکوب بیشتر زنان، همچنان توسط
نیروهای انتظامی در نقاط مختلف شهر تهران پیگیری می شود.آخرین باری که احمدی​نژاد به نماز جمعه رفت کی بود؟


محمود احمدی نژاد در حالی به غایب یکساله نماز جمعه​های کشور تبدیل شده است که در این مدت از تریبون نماز جمعه نسبت به برخی مواضع شخص وی و یا نزدیکانش در دولت انتقاداتی شده است. برخی اعضای هیات دولت به عنوان مستمع یا سخنران پیش از خطبه​ها در نماز جمعه حضور می​یابند.
خبرآنلاین: آخرین نمونه از این دست، سخنرانی پیش از خطبه​های وزیر اطلاعات در نماز جمعه دیروز تهران بود که وزرای ارشاد، راه و شهرسازی و معاون اول رئیس​جمهور نیز مستمعان دولتی آن در صف اول نماز جمعه بودند.

با این حال مدت​هاست که رئیس جمهور شخصا در نماز جمعه حضور نیافته است. این در حالی است که پیش از این او حتی اگر سخنران پیش از خطبه​ها هم نبود، گاهی به عنوان مستمع در میان نمازگزاران دیده می​شد.​​​

محمود احمدی نژاد در حالی به غایب یکساله نماز جمعه​های کشور تبدیل شده است که در این مدت از تریبون نماز جمعه نسبت به برخی مواضع شخص وی و یا نزدیکانش در دولت انتقاداتی شده است. از انتقاد به طرح مکتب ایرانی و بی توجهی به اجرای قانون عفاف و حجاب گرفته تا انتقاد به لغو طرح تفکیک جنسیتی در دانشگاه​ها که در نماز جمعه دو هفته پیش سراسر کشور به نقد کشیده شد.

آخرین باری که احمدی​نژاد سخنران پیش از خطبه​های نماز جمعه بود، 22 بهمن ماه سال گذشته بود. البته سخنرانی وی در میدان آزادی برگزار شد و نماز جمعه به امامت آیتالله صدیقی در دانشگاه تهران اقامه شد. اما ستاد اقامه نماز جمعه رئیس​جمهور را سخنران پیش از خطبه​ها معرفی کرد و او هم با تشریح بخشی از برنامه​هایش برای هدفمندی یارانه​ها گفت که مجددا با مردم در اینباره سخن می‌گوید. رئیس​جمهور همچنین خبر داد که «اولین انسان ایرانی تا قبل از سال‌‌١٤٠٠با پرتابگر ساخت ایران به فضا می‌رود».

البته او دو بار در سال 89، در تریبون نماز جمعه تهران حاضر شد. او در 12 شهریور ماه نیز سخنران پیش از خطبه​ها بود و محورسخنانش را تحولات جهانی قرار داد و گفت: «آمریکا و رژیم صهیونیستی با برگزاری مذاکرات سازش بدنبال جنایات جدید هستند» و «امروز دولت‌های آمریکایی و اروپایی قادر به سرپا نگهداشتن خود نیستند».

حضور رئیس​جمهور در نماز جمعه تهران در سال 88 - سال برگزاری انتخابات ریاست جمهوری دهم- نیز به دو سخنرانی در شهریورماه (6 و 27 شهریورماه) خلاصه می​شود. او در اولین سخنرانی​اش در این دوره زمانی از تاکیدش بر اجرای عدالت سخن گفته و خواستار رای اعتماد مجلس به تمامی کابینه​اش شد و در دومی هم که به مناسبت روز قدس سخنرانی می​کرد، تاکید کرد که مردم منطقه تسلیم رژیم صهیونیستی نخواهند شد.

ادامه تلاش‌ها برای تطهیر خامنه‌ای در ماجرای کهریزک


ادامه تلاش‌ها برای تطهیر خامنه‌ای در ماجرای کهریزک

سایت دیگربان: محمود علوی عضو مجلس خبرگان رهبری ادعا کرد علی خامنه‌ای در پی مخدوش شدن «اصل ممنوعیت شکنجه» با «سینه‌ای پر از خشم» دستور بسته شدن بازداشتگاه کهریزک را صادر کرد.به گزارش خبرگزاری فارس٬ آقای علوی این ادعا را روز پنجشنبه (۲۳ تیر) در دومین سالگرد مراسم بزرگداشت قربانیان بازداشتگاه کهریزک بیان کرده است.این عضو مجلس خبرگان رهبری، علت «صبوری» خانواده‌های سه تن از جان‌باختگان حوادث کهریزک را دستور خامنه‌ای مبنی بر بسته شدن بازداشتگاه کهریزک از جایگاه «پدر فرزندان ایران» عنوان کرده است.علوی همچون بسیار دیگر از مقام‌های جمهوری اسلامی حوادث بازداشتگاه کهریزک را کار عده‌ای «نیروی خودسر» دانسته است.وی در بخش دیگری از سخنان خود افزوده که رهبر جمهوری اسلامی به عنوان «ابر پاسدار قانون اساسی» دستور بسته شدن بازداشتگاه کهریزک را صادر کرده است.این عضو مجلس خبرگان در پایان به خانواده‌ قربانیان حوادث بازداشتگاه کهریزک وعده داده به خاطر اینکه «درد خود را با افراد در میان نگذاشته و آن‌ را به عنوان راز انقلاب مکتوم نگاه» داشته‌اند٬ پاداش خواهند گرفت.حسن روح‌الامینی، محمد کامرانی٬ امیر جوادی‌فر و رامین آقازاده قهرمانی چهار جوانی هستند که از آن‌ها با عنوان قربانیان حوادث پس از انتخابات ریاست جمهوری سال ۸۸ در بازداشتگاه کهریزک نام برده می‌شود.خانواده قربانیان حوادث بازداشتگاه کهریزک با گذشت دو سال از جان باختن فرزندان خود همچنان خواستار محاکمه آمران اصلی این حوادث هستند.اظهارات این عضو مجلس خبرگان رهبری در شرایطی ایراد می‌شود که در حال حاضر بسیاری از فعالان سیاسی واجتماعی در ارتباط با حوادث انتخابات سال ۸۸ در زندان و در شرایط دشواری به‌سر می‌برند.در طول دو سال گذشته، گزارش‌های بسیاری توسط خود زندانیان از شکنجه‌های روحی و جسمی که در زندان‌های جمهوری اسلامی بر آنها رفته، منتشر شده است.
آن‌طور که برخی زندانیان در دو سال گذشته فاش کرده‌اند در همه زندان‌های جمهوری اسلامی شکنجه روحی و جسمی زندانیان به خصوص زندانیان سیاسی امری طبیعی و پذیرفته شده در میان بازجویان و زندانبانان است.

 * خامنه ای همانند خمینی که قتل عام و کشتار وسیع زندانیان سیاسی در تابستان 67 را فرمان داد و بقول منتظری، چشم بر تجاوز جنسی  و کشتار زندانیان سیاسی فرو بست، عامل بسیاری فجایع بویژه قتل و شکنجه ی مخالفان پس از کودتای 1388 از جمله وقایع کهریزک می باشد. بدون شک مردم ایران و افکار عمومیِ جامعه ی جهانی، فرمان حمله و کشتار خامنه ای در فردای انتخابات 88 از یاد نخواهند برد!  خامنه ای مسئول مستقیم همه ی سیاه روزی های مردم ایران است!

مصباح یزدی اسیر در چنبره ی تناقض: آینده نیوز


حضرت آیت الله مصباح، جسارت نباشد اما خودتان فرمودید!

امروز نیز فراماسونری با شعارهای انقلاب و اسلام جلوه می‌كند چگونه كسی كه در عمرش با عالمی ارتباط نداشته و علاوه بر آن هر روز ضربه‌ای به اسلام می‌زند، می‌تواند برای اسلام مفید باشد، همان كسانی فتنه را آغاز كرده‌اند كه خود پرورش داده‌ایم. این عزل و نصب‌ها از كجا در می‌آید؟ این حرف‌های ملی‌گرایانه و مكتب ایرانی، برای چیست؟
در حالی كه امروز آیت الله مصباح در گفتگو با یكی از خبرگزاریها عنوان كرد كه تعبیر فراماسونری برای جریان انحرافی را بكار نبرده است، با این حال ضمن آنكه قصد جسارت نسبت به ایشان نیست لكن بررسی های خبرنگار آینده نشان می دهد این مطلب به نقل از پایگاه اطلاع رسانی ایشان در رسانه ها منتشر شده است.
به گزارش سرویس اجتماعی «آینده»؛ پایگاه اطلاع رسانی آیت الله مصباح یزدی در روز 15 فروردین ماه امسال در خبری با عنوان علامه مصباح یزدی: تشكیلاتی فراماسونری در كشور درحال شكل گرفتن است مطلب ذیل را به نقل از ایشان منتشر كرده است:
آیت‌الله مصباح یزدی با هشدار به مسئولان گفت: امروزه در دورن جامعه ما تشكیلاتی فراماسونری در حال شكل گرفتن است، و همان‌طور كه در دوران مشروطه، فراماسونری با شعار قرآن و اسلام پیش آمد، امروز نیز فراماسونری با شعارهای انقلاب و اسلام جلوه می‌كند و تحت پوشش آن حرف خود را بیان می‌كند، یعنی قالب را حفظ و محتوا را عوض می‌كند.

وی ادامه داد: چگونه كسی كه در عمرش با عالمی ارتباط نداشته و علاوه بر آن هر روز ضربه‌ای به اسلام می‌زند، می‌تواند برای اسلام مفید باشد، و معلوم نیست چه شده كه برخی نیز به آن‌ها دل بسته‌اند!

استاد اخلاق حوزه علمیه قم گفت: اگر تنبلی كنیم زمانی از خواب غفلت بیدار می‌شویم كه تیرگی فتنه همه جا را فراگرفته است و می‌بینیم همان كسانی فتنه را آغاز كرده‌اند كه خود پرورش داده‌ایم. این عزل و نصب‌ها از كجا در می‌آید؟ این حرف‌های ملی‌گرایانه و مكتب ایرانی، آن هم در زمانی كه نهضت اسلامی در جهان اسلام در حال شكل‌گیری است، برای چیست؟ ملی گرایی و دم زدن از مكتب ایرانی با چه انگیزه‌ای می‌تواند صورت بگیرد؟
با توجه به آنكه در این مطلب اشاره شده كه تشكیلات فراماسونری جدیدی با شعار انقلاب و اسلام می آید و همچنین به فردی كه در طول عمر با عالمی ارتباط نداشته، عزل و نصب های گسترده و مكتب ایرانی اشاره شده است برداشت همه مطبوعات ور سانه ها اصولگرا و حتی رسانه های حامی و منسوب به جریان انحرافی این بوده است كه منظور ایشان از فراماسونری تازه این جریان است و حتی برخی اصول گرایان بر این دیدگاه مهر تایید زدند.

اكنون كه آیت الله مصباح پس از بیش از سه ماه، متذكر شده اند كه این جریان انحرافی را فراماسونری نخوانده اند، این پرسش پیش می آید كه منظور ایشان از شكل گیری جریان انحرافی با اوصافی و افعالی كه پس از ذكر این عنوان بیان كرده اند، چه  جریانی است؟

۱۳۹۰ تیر ۲۴, جمعه

انتقال پگاه آهنگرانی به شکنجه گاه مخوف اوینکمیته گزارشگران حقوق بشر- پگاه آهنگرانی، بازیگر و مستندساز سینمای ایران، به زندان اوین منتقل شده است.
اخبار رسیده حاکی از آن است که پگاه آهنگرانی روز گذشته در تماس تلفنی کوتاهی با خانواده‌اش، خبر از انتقال خود به زندان اوین داده است.
یکی از منابع نزدیک به خانوادهٔ پگاه آهنگرانی، به کمیته گزارشگران حقوق بشر گفت: «پگاه، دیروز در حالی که وضعیت روحی مناسبی نداشته در تماس تلفنی کوتاه با خانوادهٔ خود گفته است که او را به زندان اوین منتقل کرده‌اند.» این در حالی است که به گفتهٔ این منبع آگاه «منیژه حکمت مادر پگاه آهنگرانی و جمشید آهنگرانی، پدر او، در نگرانی شدید از وضعیت فرزند خود به سر می‌برند.»
مقامات امنیتی و قضایی تا کنون در خصوص علت بازداشت پگاه آهنگرانی سکوت کرده‌اند و هنوز از اتهامات او اطلاعی در دست نیست. پگاه آهنگرانی قرار بود همزمان با برگزاری جام جهانی فوتبال زنان به آلمان سفر کرده و در خصوص این رویداد برای شبکه دویچه وله، وبلاگ نویسی کند اما پیش از انجام این سفر، توسط ماموران امنیتی احضار و تهدید شده و سفر خود را لغو کرد.
در روزهای گذشته، شبکه دویچه وله، خبر داد که پگاه آهنگرانی توسط ماموران اطلاعات سپاه ایران بازداشت شده است. دویچه وله نوشته است: «طبق آخرین اخبار رسیده به دویچه‌وله، یک ‌شنبه ۱۹ تیرماه ساعت ۸ شب ۴ مرد و یک زن وارد خانه پگاه آهنگرانی، بازیگر سینما و فیلمساز، شده و او را به همراه یک سری از وسایلش با خود می‌برند. این اتفاق زمانی افتاده که وی در منزلش تنها بوده است. بنا برهمین اطلاعات، این بازیگر سینما تا شب گذشته، ۲۲ تیرماه در حفاظت اطلاعات نیروی انتظامی بوده و بعد از آن به اطلاعات سپاه تحویل داده شده است.»
از سویی، رادیو فردا به نقل از فرهاد پایار، خبرنگار آزاد که با شبکه دویچه وله همکاری می‌کند گزارش داده بود: «پگاه حتی تهدید شده و بدون محافظ یعنی دوستان و اعضای خانواده جایی نمی‌رفته است.»
فرهاد پایار همجنین گفت: «پگاه آهنگرانی فیلم مستندی به نام ده نمکی‌ها ساخته که به زندگی مسعود ده نمکی که از رهبران حزب الله است و اخیرا فیلم ساز هم شده، پرداخته است. این فیلم خشم عده‌ای را در ایران برانگیخته و حتی من شنیدم پگاه به وزارت اطلاعات فراخوانده شده و به وی در رابطه با این فیلم تذکر داده‌اند.»
پگاه آهنگرانی، در انتخابات ریاست جمهوری سال گذشته، در ستاد میرحسین موسوی فعالیت می کرد و از طرفداران جنبش سبز بود و در روزهای پس از انتخابات نیز به دفتر پیگیری وزارت اطلاعات احضار و بازجویی شده بود.

چرا پگاه آهنگرانی دستگیر شد؟ پگاه آهنگرانی را آزاد کنید!


پگاه آهنگرانی، بازیگر جوان سینما، چند روزی است که ناپدید شده و شنیده ها حکایت از آن دارند که در اسارت سپاه و دستگاه امنیتیِ رژیم آزادی کش و ضد زنِ اسلامی است.
 امروز ویدئوکلیپ بالا در توتوپ انتشار یافت و با توجه به محتویاتِ این کلیپ، که بی گمان بخش اندکی از نگاه این بانوی آگاه به مسائل و مصائبِ میهنش دارد، می تواند دلیلی باشد بر بازداشت و اسارتش. 
این وبلاگ بنوبه خود همه ی وجدانهای آزاد را فرا می خواند تا در راستای آزادیِ پگاه آهنگرانی و سایر اسرای سیاسی از سیاهچالهای رژیم از هیچگونه تلاش وافشاگری فروگذاری نکنند. 


سرخط اخرین خبرهای جمعه 24 تیر ماه 1390 از منابع مختلف


 برای خواندن متن کاملِ خبر بر روی عنوان مورد نظر کلیک کنید تا به منبع و اصل خبر دست یابید.


آیت الله علوی گرگانی: کشور آلمان به دنبال تفکیک جنسیتی در دانشگاه هاست


به گزارش روزنامه‌ای فرانسوی، ایران حدود ۶ میلیارد دلار به سوریه کمک می‌کند


چند شهروند کرد در مهاباد و سقز بازداشت شدند


ادامه تلاش‌ها برای تطهیر خامنه‌ای در ماجرای کهریزک

احمدی‌نژاد یک منتقد دیگر رحیم‌مشایی را برکنار کرد

نقدی: ۵۰ هزار پایگاه بسیج در کشور فعال است

هرندی: خامنه‌ای سید خراسانی بودن خود را رد کرده است

خبرسازی «جوان آنلاین» درباره محمد خاتمی


خطر آبگیری ناگهانی سد گتوند؛ چه اتفاقی می افتد؟


تظاهرات یک میلیونی معترضین سوریه علیرغم سرکوب
در حالی كه میانگین طلاق در كشور بیش‌از 17 درصد است در استان قم 21 درصد است
فرانسه: موسوی و کروبی و تمام زندانیان سیاسی را آزاد کنید

صداهایی از درون، صداهایی از جوانان و نوجوانانِ ایران

4 صفر مانده تا مملکت گلستان شود!


برگرفته شده از«شفاف» نشریه ی نزدیک به قالیباف
محمد حسین روانبخش
شفاف ـ محمد حسین روانبخش: در کشور ما فاصله بين شوخي  و جدي، خيلي زياد نيست.

خيلي کارها و رفتارهاست که در ظاهر و باطن، شوخي است اما با جديت تمام به انجام مي رسد و همه با تمام توان درباره اش بحث و تحليل و تعريف مي کنند. در مقابل، مسائل بسيار جدي هم وجود دارد که همه متفق القولند که شوخي بردار نيست ولي به راحتي، شوخي گرفته مي شود و آب هم از آب تکان نمي خورد. نمونه هاي اين گونه رفتارها، خوشبختانه اين روزها کم نيست. ياد ايامي بخير که «هر سخن جايي و هر نکته مکاني داشت»!

شاید فکر کردید که با این مقدمه می خواهیم دوباره برویم سراغ هر خانواده یک باغ ویلا ... نخیر ! قحطی سوژه که نیست ، الحمد الله در روزگار ما در این زمینه وفور نعمت است!

محمود بهمنی رئيس كل بانك مركزي به تازگی گفته است : روز یکشنبه طرح پيشنهادي بانك مركزي را براي حذف 4 صفر از پول ملي در هيئت دولت مطرح كرديم كه اعضاي هيئت دولت با كليات آن موافقت كردند.این موضوع که در سال هاي اخير، مکررا عنوان شده ، بعض داستان زمین هزار متری نباشد، ظاهرا و باطنا به شوخي شبيه است. چرا که در روزگاري که تورم  بالا ست، اين کار يعني کشک! تازه بعد از اینکه رئیس بانک مرکزی چند ماه پیش اعلام کرد که درباره چگونگی این اقدام تخصصی و اسم گذاری برای  واحد پول جدید از مردم نظر خواهی می کنیم ما بیشتر به شوخی بودن آن رسیدیم ...ولي حالا داستان دارد جدی می شود!

حالا با این تفاصیل خوب است که به چند نکته در این زمینه اشاره کنیم:

1- پیش از این عموما از حذف 3 صفر از واحد پول سخن مي گفتند اما رئيس کل بانک مرکزي چند ماهی است که از حذف 4 صفر سخن می گوید و مصوبه دولت هم همین را می گوید . يعني اگر همین جوری موضوع شوخی – شوخی اجرا شود، شما ممکن است يک شب بخوابيد وصبح با عرض تبريک  و تسليت، به اطلاعتان مي رسد که هر ده هزار تومان سابق، يک تومان شده است. حالا  مي توانيد حدس بزنيد که چرا يکباره حذف 3 صفر به 4 صفر تبديل شد؟ اين طرح چند سال است که دارد مطرح مي شود و تورم  در اين سال ها همچنان تاخت و تاز کرده است و واحد پولمان ضعيف و ضعيف تر شده است و حذف 3 صفر دردي را دوا نمي کند!

2- دولت بايد در اين زمينه اقدامي ضربتي کند چون اگر کمي دير شود ديگر 4 صفر هم دردي را دوا نمي کند و بايد 6 صفر حذف شود. در کشورهايي که سابقه حذف صفر از پولشان را دارند، اول تورم کنترل شده و سپس اين اقدام صورت گرفته است اما در ايران از اين خبرها  نيست. با اين وصف، بهتر آن است که دولت به صورت دوره اي صفرها را حذف کند. يعني در طرح خود بگنجاند که هر چند سال يکبار، چند تا از صفرها حذف شود تا این اقدام موثر باشد . درست است که دولت زورش به تورم نمی رسد اما زورش که به صفرهای اضافی می رسد!

3- عيب آن جمله بگفتي،هنرش نيز بگو! تا حالا  فکر کرده ايد که حذف 4 صفر  از واحد پول  چه برکاتي دارد؟ دولت بعد از اين اقدام مي تواند به درستي ادعا کند که قيمت مسکن، هزار برابر کاسته شده است. قيمت خودرو هم هزار برابر پائين آمده است. قيمت گوشت و مرغ و حبوبات و لوازم خانگي وسکه و طلا و ارز و سیمان و ... هم همينطور! يعني وطن گلستان که هست، گلستانترتر مي شود. فقط این وسط ممکن است بعضي عوامل استکبار بگويند  درآمدها هم هزار برابر کم شده که بايد توطئه شان خنثي شود!

سانسور :فیلمی كه 60دقیقه اش سانسور شد!


ماجرای سانسور گسترده فیلمی با بازی كیانیان: فیلمی كه 60دقیقه اش سانسور و نقش كیانیان كلا حذف شد!

آن فیلم ۱۲۳ دقیقه ای بود اما یك نسخه ۶۰دقیقه ای از آن به نمایش در آمد. یعنی حتی از نصف فیلم هم كمتر بود. چیزی كه عجیب بود این بود كه رضا كیانان شخصیت اصلی فیلم اصلا در كار حضور نداشت. باور كنید حتی یك فریم از كیانیان نبود.
ابوالحسن داوودی كارگردان مطرح سینما به بهانه نمایش سریالش از تلویزیون گفت وگویی با هفته نامه سروش كرده و در آن حرفهای جالبی درباره سانسور عجیب و غریب یكی از فیلمهایش در تلویزیون در سالهای قبل زده است.

به گزارش پارس توریسم، آقای داوودی در این باره گفت: یكی از آثار توقیفی من برمی گردد به اوائل دهه هفتاد. فیلم ایلیا نقاش جوان است كه اصلا مال خود تلویزیون است و شبكه دوم آن را تهیه كرده است. آن كار هیچ وقت و هیچ شرایطی اكران نشد در حالی كه در چند جشنواره مختلف جایزه گرفته بود. بعدها شش هفت سال بعد یك نسخه از آن از طریق سیما پخش شد.

وی ادامه داد: آن فیلم ۱۲۳ دقیقه ای بود اما یك نسخه ۶۰دقیقه ای از آن به نمایش در آمد. یعنی حتی از نصف فیلم هم كمتر بود. چیزی كه عجیب بود این بود كه رضا كیانان شخصیت اصلی فیلم اصلا در كار حضور نداشت. باور كنید حتی یك فریم از كیانیان نبود.

زنگ تفریح: فیلم / مسخره کردن طرح هزار متر زمين برای هر خانواده در تلويزيون جمهوری اسلامی


وعده های صد تا یک غاز
اما این بار آش اینقدر بی نمک و بد مزه بود که بچه خانها هم با همه ی پخممگی فهمیدند و بوق و کرنای  آقا آنرا «ماجرا کرد»!
اینم غنیمت است، اگر چه بر مبناب جنگ زرگری جناحیِ حاکمبت باشد!

۱۳۹۰ تیر ۲۳, پنجشنبه

وقتی که کفتارها بر استخوانهای قربانیانشان اشک تمساح می ریزند


کفتارهایی که خود آمران ، عاملان و سازمان دهندگان جنایات کهریزک، اوین و دهها سیاه چال علنی و مخفی دیگر در حکومت اسلامی بودند، با وقاهت تمام و چون همیشه با بی شرمی و«حق بجانب» روز گذشته مراسم دومین سالگرد جانباختگانی را برگزار کردند که هرکدام از شرکت کنندگانش بنوعی، چه مستقیم و بیواسطه و چه باواسطه در رویدادِ فاجعه بارِ کهریزک و دیگر فجایع حول و حوش انتصابات 88 و دیگر جنایات این رژیم سفاک سهیم و شریک بوده اند! 
« گزارش تصويري مرتبط» با این حرکت شنیع، مرده خواری و شهید دزدی مهره های ریز و درشت رژیم ضدِ مردمیِ اسلامی را ببینید تا دریابید که چه جانیان و جانوران پوست کلفتی در مراسم جانباختگان مردم شرکت داشته هند!

عصر امروز در مسجدنور؛
مراسم دومين سالگرد قربانيان بازداشتگاه كهريزك برگزار شد
خبرگزاري فارس: مراسم دومين سالگرد قربانيان بازداشتگاه كهريزيك با حضور شخصيت‌هاي مختلف عصر امروز در مسجدنور تهران برگزار شد.

 گزارش تصويري مرتبط

-------------------------------
به گزارش خبرنگار سياسي خبرگزاري فارس، دومين سالگرد قربانيان حادثه كهريزك عصر امروز پنج‌شنبه در مسجدنور تهران برگزار شد.
در اين مراسم كه دومين سالگرد محسن روح‌الاميني، محمد كامراني و امير جوادي‌فر بود، شخصيت‌هاي مختلف از جمله منوچهر متكي، محسن رضايي، آيت‌الله علوي، دانش‌جعفري و حسين محمدي كه از دفتر مقام رهبري حضور داشتند برگزار شد.
روح‌الاميني، كامراني‌فر و جوادي‌فر از بازداشت‌شدگان حوادث بعد از انتخابات رياست جمهوري در سال 88 بودند كه در بازداشتگاه كهريزيك قرباني بدرفتاري و سهل‌انگاري مأموران و مسئولان اين بازداشتگاه شدند.
انتهاي پيام/

کردها خواستار محاکمه احمدی نژاد به اتهام ترور قاسملو هستندشاهو حسینی در گفتگو با العربیه.نت:

کردها خواستار محاکمه احمدی نژاد به اتهام ترور قاسملو هستند


پاریس- نجاح محمد علی
شاهو حسینی نماینده حزب دموکرات کردستان ايران در پاریس روز پنج شنبه 14-7-2011 اعلام کرد، کردستان ایران دیروز چهارشنبه به مناسبت سالروز ترور عبدالرحمان قاسملو شاهد اعتصاب عمومی بوده است.

حسینی در گفتگو با العربیه.نت افزود:" ملت کرد در پاسخ به فراخوان رهبران کرد به مناسبت سالروز ترور عبدالرحمان قاسملو رهبر حزب دموکرات کردستان ایران ، به اعتصاب عمومی دست زدند.

قاسملو در سال 1989 در حالی که با تنی چند از نمایندگان حکومت جمهوری اسلامی ايران در وین بر سر میز مذاكره برای ایجاد راه حلی مسالمت آمیز برای مساله كردستان ايران نشسته بود، کشته شد.

شاهو حسینی در گفتگو با العربیه.نت در حالی که با تنی چند از شخصیت ها سیاسی و نیز هواداران قاسملو در مقبره بزرگان در پاریس حاضر بود گفت:" نیروهای سپاه پاسداران جمهوری اسلامی به همراهی نیروهای ویژه و نیز پلیس این کشور با استقرار در برخی شهرهای کردستان آنجا را به مناطق نظامی تبدیل کردند."

وی افزود :" این نیروها به منظور شکست اعتصاب عمومی مردم کردستان ارسال شده بودند."

دادگاهی آلمانی در سال 1997 با صدور حکمی جمهوری اسلامی ایران را مسئول کشته شدن عبدالرحمان قاسملو و صادق شرفکندی دانسته است.

این در حالی است که مقامات جمهوری اسلامی ایران هر گونه دخالت در حادثه تروز قاسملو را رد کرده اند.

شاهو حسینی در ادامه گفتگو با العربیه.نت تصریح کرد که محمود احمدی نژاد رئیس جمهور کنونی ایران در حادثه کشته شدن قاسملو شرکت داشته است.

حسینی با تأکید بر اینکه حزب دموکرات کردستان ایران خواستار محاکمه احمدی نژاد است افزود :" مدارکی در دست است که نشان می دهد احمدی نژاد در حمایت از گروه ترور و فراری دادن آنها نقش داشته است."

نماینده حزب دموکرات کردستان ایران همچنین بر این اعتقاد است که جمهوری اسلامی ایران اینک در صدد ترور برخی شخصیت سیاسی مخالف رژیم ایران است.

احمدی نژاد: عقب ‌نشينی نمی كنم


احمدی نژاد: عقب ‌نشينی نمی كنم

خبرگزاري فارس: رئيس جمهور گفت: تا قطع كردن دست تمام متجاوزان به بيت‌المال مي‌ايستم و حتي اگر آن‌ها حنجره‌هاي خود را پاره كنند، عقب نمي‌نشينم.
محمود احمدي‌نژاد ظهر امروز در مراسم افتتاح دو واحد توليد فولاد در عجب‌شير و بناب و طرح‌هاي صنعتي آذربايجان‌شرقي از برنامه‌هاي عمراني و صنعتي دولت نهم و دهم سخن گفت و اظهار داشت: بيت‌المال متعلق به مردم است و كساني كه هوچي‌گري كرده و به بهانه‌ها گوناگون مقاومت مي‌كنند نيز بايد بدانند با آنان سازشي وجود ندارد.
رئيس جمهور ادامه داد: هنگامي كه ريخت و پاش‌ها جمع مي‌شود برخي جيغ و فرياد مي‌كشند و به بهانه‌هاي ديگر به دولت حمله مي‌كنند.
احمدي نژاد تصريح كرد: با وجود تمام اين ناملايمت ها پاي ولايت و امامت ايستاده‌ايم و حتي اگر آن‌ها حنجره‌هاي خود را پاره كنند، عقب نمي‌نشينم.

مطهری: مجلس به شاخه دفتر رهبری تبدیل شده است


مطهری: مجلس به شاخه دفتر رهبری تبدیل شده است

علی رضایی فرزند محسن رضایی از ایران گریخت


سایت «عماریون» نزدیک به انصار حزب‌الله خبر داد:

علی رضایی فرزند محسن رضایی از ایران گریخت

سایت «عماریون» نزدیک به انصار حزب‌الله از فرار علی رضایی فرزند دوم محسن رضایی به بریتانیا خبر داد.
این سایت روز چهارشنبه (۲۲ تیر) نوشته که علی رضایی که «رفاقت دیرینه‌ای با مهدی هاشمی رفسنجانی» دارد از اول تیر ماه سال جاری به بریتانیا رفته است.
آن‌طور که «عماریون» نوشته است٬ علی رضایی قصد دارد «در پوشش ادامه تحصیل» در بریتانیا ماندگار شود.
به نوشته این سایت٬ علی رضایی از مدیران ارشد در دبیرخانه مجمع تشخیص بوده و به کلیه اسناد محرمانه و طبقه بندی شده این نهاد حکومتی دسترسی داشته است.
این سایت در ادامه نوشته که «احمد. ر پسر اول محسن. ر نیز در سال ۱۳۷۶ همسر خود را روی تخت بیمارستان‌‌ رها کرد و به امریکا گریخت و پس از ازدواج مجدد با یک بانوی اهل کره جنوبی و مصاحبه‌های متعدد علیه نظام بالاخره در سال ۱۳۸۵ با عنایت و لطف مقامات عالیرتبه نظام اجازه ورود به کشور را یافت.»
«عماریون» در ادامه نوشته که «احمد ر. که از همسر کره‌ای خود یک فرزند داشت برای بار سوم در ایران با دختر رضا س. فرمانده اسبق سپاه اصفهان که مطلقه پسر اکبر خ. ک از متهمان اصفهانی‌الاصل پرونده قتل‌های زنجیره‌ای فروهر و... در سال ۷۶ بود٬ ازدواج کرد و صاحب فرزند شد ولی یک سال بعد مجدداً به خارج از کشور گریخت و تاکنون مراجعت ننموده است.»
محسن رضایی و دفتر مجمع تشخیص مصلحت نظام تاکنون به این خبر واکنشی نشان نداده‌اند.

برگردان

Loading...

دوست و یا دشمن گرامی!

سپاس از آمدنت. چنانچه مایل باشی، خوشحال خواهم شد که باز هم بدیدارم بیایی. نشانی ام را در پیِ این نوشته خواهم نوشت تا در صورت تمایل در جای مناسبی نوشته و بخاطر بسپاری:
dughodushab.blogspot.com