۱۳۹۰ تیر ۱۸, شنبه

وضعیت وخیم جسمانی حشمت الله طبرزدی، روزنامه نگار زندانیبه گزارش منابع حقوق بشری، خانواده حشمت اله طبرزدی، دبیر کل جبهه دموکراتیک ایران از وضعیت وخیم جسمی این روزنامه نگار زندانی در زندان رجایی شهر کرج خبر دادند.
به گزارش تارنمای «پیام دانشجو» به نقل از روابط عمومی جبهه دموکراتیک ایران، خانواده این فعال سیاسی با اعلام خبر وضعیت وخیم جسمی وی، افزود: شرایط بد زندان رجایی شهر کرج و عوارض ناشی از اعتصاب غذای چند هفته گذشته زندانیان سیاسی وضعیت جسمی ایشان را در شرایط وخیمی قرار داده است، به طوری که در هفته گذشته ایشان چندین بار دچار حمله قلبی شده و به درمانگاه زندان رجایی شهر کرج منتقل گردیده اند . در آخرین ملاقات ( پنج شنبه ۱۶/۰۴/۱۳۹۰ )حال عمومی طبرزدی در وضعیت خوبی قرار نداشت و باعث نگرانی شدید خانواده شده است .
حشمت الله طبرزدی یک روز پس از حوادث عاشورای سال ۱۳۸۸ بازداشت و از آن تاریخ تا کنون بدون حتی یک روز مرخصی در زندان به سر می برد.
سحام نیوز


دوغ و دوشاب بنوبه ی خود همراه با همه ی وجدانهای بیدار، حکومت آزادی کش و ضد بشریِ اسلامی در ایران را محکوم کرده و خواستار آزادیِ بی قید و شرط  آقای حشمت اله طبرزدی و همه ی زندانیان سیاسی، با هر مرام، عقیده و ایدئولوزی است .

هیچ نظری موجود نیست:

برگردان

Loading...

دوست و یا دشمن گرامی!

سپاس از آمدنت. چنانچه مایل باشی، خوشحال خواهم شد که باز هم بدیدارم بیایی. نشانی ام را در پیِ این نوشته خواهم نوشت تا در صورت تمایل در جای مناسبی نوشته و بخاطر بسپاری:
dughodushab.blogspot.com