۱۳۹۰ تیر ۱۹, یکشنبه

اظهارات صریح حجت الاسلام ثمری در باره مشاییسایت 24 نوشت:

 حجت الاسلام والمسلمین ثمری که از حامیان ومبلغان جدی محمود احمدی نژاد در انتخابات نهم و دهم ریاست جمهوری بود،اکنون به جرگه مخالفان جریان انحرافی پیوسته است.
حجت‌الاسلام علی ثمری  که پیش از این مشاور رئیس جمهور بود و هنوز دبیری  هیأت عالی گزینش کل کشور را برعهده دارد،به افشاگری در باره برخی اطرافیان رئیس جمهور پرداخته است.
 برخی از اظهارات وی در گفت وگو با خبرگزاری فارس به شرح زیر است:
*جریان انحرافی را که بعدها مطرح شد بنده یک سال و نیم قبل شناخته و به طرز تفکراتشان پی برده بودم از این رو عنوان کردم که این طرز تفکر را قبول ندارم چرا که ولایت‌مداری و ولایت‌پذیری جزء اصول باطنی و دینی این جریان قرار ندارد.
*وقتی شخصیت بی‌بدیلی مثل حضرت آقا مطلبی را مصلحت نمی‌بینند نباید با دهن‌کجی، یک آدم معلوم‌الحال و مجهول‌الهویه را کنار دست خود علم ‌کنیم؛ انجام این کار چه معنی دارد؟
* در دولت نهم و قبل از انتخابات دولت دهم جلسه‌ای در وزارت کشور گذاشته شد و این جریان طرفدارهای خود را دعوت کرد؛ هنگامی که رئیس‌جمهور با این آدم معلوم‌الحال وارد شد جماعتی از مردم شعار ‌دادند "فلانی حیا کن، احمدی را رها کن " این‌ها کدهایی بود که از ناحیه مردم داده شد اما آنها تصورات دیگری داشته و عجب و توهم بسیاری آنها را گرفته بود؛ البته بنده خدا را شاکرم که تا آخرین روز حضور در مقام امام جماعت نهاد تمام این موارد را بدون استثناء تذکر دادم.

* اتفاقی که در وزارت خارجه افتاد این بود که فرد معلوم‌الحال مجهول‌الهویه‌ای که عنصر حلقه به گوش اینها است و به هیچ چیز اعتقاد ندارد به عنوان معاون اداری مالی معرفی شد و افتخار می‌کنم سه سال قبل جهت عضویت در هیأت مرکزی گزینش میراث فرهنگی این عنصر را رد صلاحیت کردیم.

خرمگس الشعرا: 
«برائت از مشرکین» که درست از فردای آشفته بازارِ «مصلخی-رئیس دولت- رهبری» شکلِ و شمایل تازه و علنی بخود گرفت، می رود تا در تمامیِ عرصه های حیات اجتماعی رژیم خود را بنمایش گذاشته و همانندِ یک پدیده ی رو برشد ب کنش بپردازد. 
این بار نوبت به حجت الاسلام ثمری، که خدائیش هیچ گاه برای مردم ثمری نداشته و بی هیچ تردیدی در آینده نیز منشا هیچ ثمری نخواهد بود، دست و آستین بالا زده تا گرده ی آقا محمود و اعوان و انصارش  را ضمن مشتمالی جانانه کیسه کشده و بقول محمد منور در اسرار التوحید، «از آن شوخ برگیرد!» 
از این رویگرد است که محمود فر یاد می زند:

با تسمه ی رهبری به این چاه مرو !
از راه برون مشو به بی راه مرو !
ای بی ثمر و بی رگ و  ای حجتِ جهل
ابله شده ای؟ به آیت الله مرو !

آسید علی هم در پاسخ گفته است: 

ای حجتِ حق، خوش آمدی در برِ ما !
خوش آن که تو برنشسته ای بر خرِ ما !
محمود فرو گذار و خوش رقصی کن 
میمون صفتی نما بدور و برِ ما !هیچ نظری موجود نیست:

برگردان

Loading...

دوست و یا دشمن گرامی!

سپاس از آمدنت. چنانچه مایل باشی، خوشحال خواهم شد که باز هم بدیدارم بیایی. نشانی ام را در پیِ این نوشته خواهم نوشت تا در صورت تمایل در جای مناسبی نوشته و بخاطر بسپاری:
dughodushab.blogspot.com