۱۳۹۰ تیر ۳۰, پنجشنبه

واکنش آمریکا به سرنگوني هواپيمايش در قم

خبرگزاري فارس: رسانه‌هاي پاكستاني در مورد سقوط هواپيماي بدون سرنشين آمريكا بر فراز استان قم از سفير آمريكا توضيح خواستند اما وي از پاسخ 
به اين سؤال طفره رفت.


به گزارش فارس به نقل از روزنامه اردو زبان "خبرين " چاپ پاكستان، ايران چندي پيش يك فروند هواپيماي جاسوسي بدون سرنشين را در آسمان استان قم منهدم كرده است.
خبرين نوشته است كه هواپيماي بدون خلبان آمريكا نزديك تاسيسات غني سازي اورانيوم واقع در استان قم توسط ايران منهدم شده است.
اين منبع افزوده است كه هدف هواپيماي بدون خلبان كسب اطلاعات از نقاط حساس و تاسيسات غني سازي اورانيوم بوده است.
خبرين با اشاره به تأييد انهدام يك فروند هواپيماي بدون سرنشين آمريكا از سوي مقامات سپاه پاسداران، از سئوال خبرنگاران پاكستاني از سفير آمريكا در اين رابطه خبر داد.
خبرين نوشته است: خبرنگاران پاكستاني با محاصره سفير آمريكا در اسلام‌آباد از وي درباره انهدام هواپيماي بدون خلبان در ايران سئوال كردند اما سفير آمريكا از پاسخ به اين سئوال طفره رفت و خبرنگاران با سئوالات پي در پي خود سفير آمريكا را به چالش كشيده و جنجال خبري در اين زمينه بوجود آمده است.  پرداخت می‌شود

هیچ نظری موجود نیست:

برگردان

Loading...

دوست و یا دشمن گرامی!

سپاس از آمدنت. چنانچه مایل باشی، خوشحال خواهم شد که باز هم بدیدارم بیایی. نشانی ام را در پیِ این نوشته خواهم نوشت تا در صورت تمایل در جای مناسبی نوشته و بخاطر بسپاری:
dughodushab.blogspot.com