۱۳۹۰ مرداد ۳, دوشنبه

حامی‌مشایی: پرونده‌ رحیمی با امنیت‌ملی گره‌خورده ؛ صلاح نمی بینند رفت و آمدهایش به دادگاه رسانه ای شود!حامی‌مشایی: پرونده‌ رحیمی با امنیت‌ملی گره‌خورده ؛ صلاح نمی بینند رفت و آمدهایش به دادگاه رسانه ای شود!
سئوال مشخص این است كه اگر واقعا شخصی به نام اسفندیار رحیم مشایی انحرافی یا خلافی داشت، به طور حتم دستگاه قضایی او را به دادگاه می‌كشاند و در صورت لزوم حكم هم صادر می‌كرد. پس می‌توان اینطور نتیجه‌گیری كرد كه تخریب‌كنندگان مشایی درباره سلامت قوه قضاییه ایجاد شبهه می‌كنند.
حسن‌‌ الله‌‌ وردی‌‌نژاد دبیر كل حزب اسلامی رفاه ایران معتقد است اگر اسفندیار رحیم مشایی انحرافی یا خلافی داشت، به طور حتم دستگاه قضایی او را به دادگاه می‌كشاند و در صورت لزوم حكم هم صادر می‌كرد همچنان كه پرونده رحیمی كه معاون اول رییس‌جمهوری هم هست، در حال رسیدگی است و شاید صلاح نمی‌بینند كه به خاطر جایگاهش خبر مواخذه شدنش و رفت و آمدهایش به دادگاه رسانه‌ای شود.

وی درباره آنچه فكر مشایی را این روزها به خود مشغول كرده عنوان می كند كه او همیشه به فكر این است كه كشور و مردم به لحاظ فرهنگی عالی‌ترین درجات را تجربه كنند و به دلیلی كه شرایط فرهنگی، شرایطی قابل دفاع است مشایی این روزها دغدغه‌ای ندارد كه بتوان گفت آرامشش را به هم زده است. 


متن كامل گفتگوی خبرنگار ایلنا با حسن‌‌ الله‌‌ وردی‌‌نژاد دبیر كل حزب اسلامی رفاه ایران به این شرح است: 
 حامی‌مشایی: پرونده‌ رحیمی با امنیت‌ملی گره‌خورده ؛ صلاح نمی بینند رفت و آمدهایش به دادگاه رسانه ای شود!

هیچ نظری موجود نیست:

برگردان

Loading...

دوست و یا دشمن گرامی!

سپاس از آمدنت. چنانچه مایل باشی، خوشحال خواهم شد که باز هم بدیدارم بیایی. نشانی ام را در پیِ این نوشته خواهم نوشت تا در صورت تمایل در جای مناسبی نوشته و بخاطر بسپاری:
dughodushab.blogspot.com