۱۳۹۰ مرداد ۲, یکشنبه

حتمال برخورد با شهروند امروز بخاطر طرح "دولت صفویه ای احمدی نژاد


احتمال برخورد با شهروند امروز بخاطر طرح "دولت صفویه ای احمدی نژاد
طرح روی جلد شماره جدید ماهنامه شهروند امروز که الهام گرفته از سخنان اخیر محمود احمدی نژاد در تعریف و تمجید از صفویان بودن است با انتقاد رسانه های دولتی مواجه شده است.طرح روی جلد شماره جدید ماهنامه شهروند امروز که الهام گرفته از سخنان اخیر محمود احمدی نژاد در تعریف و تمجید از صفویان بودن است با انتقاد رسانه های دولتی مواجه شده است.

به گزارش "شفاف"؛ روزنامه ایران، ارگان مطبوعاتی دولت، در پرمخاطب ترین بخش این روزنامه که حاوی برخی اخبار و تحلیل های کوتاه و ویژه است با انتقاد از طرح روی جلد نشریه شهروند امور که چندی است دوباره منتشر می شود، نوشت: نشريه متعلق به جريان‌هاي تندروي اصلاح‌طلب كه اعضاي هيأت تحريريه آن در فتنه سال 88 نيز نقش داشتند، در طرح روي جلد شماره اخير خود، كاريكاتوري موهن از رئيس جمهور و اطرافيان وي چاپ كرده است.

در پایان ایران افزوده است: اكنون افكار عمومي و بخش عمده‌اي از ملت ايران كه به منتخب قانوني‌شان توهين شده، منتظر واكنش از دستگاه قضايي به اين موضوع هستند

هیچ نظری موجود نیست:

برگردان

Loading...

دوست و یا دشمن گرامی!

سپاس از آمدنت. چنانچه مایل باشی، خوشحال خواهم شد که باز هم بدیدارم بیایی. نشانی ام را در پیِ این نوشته خواهم نوشت تا در صورت تمایل در جای مناسبی نوشته و بخاطر بسپاری:
dughodushab.blogspot.com