۱۳۹۰ مرداد ۸, شنبه

بدنبال قتل روح الله داداشی، قهرمان اسبق وزنه‌برداری ایران به قتل رسید


ک پیشکسوت وزنه برداری به قتل رسید.
۱۳۹۰ شنبه ۸ مرداد ساعت 11:29
به گزارش سرویس ورزشی برنا، یعقوب محبوب‌وند یکی از پیشکسوتان وزنه برداری طی نزاعی خیابانی در مقابل درب منزلش به قتل رسید.

این اتفاق در شهریار کرج اتفاق افتاده و مقتول با ضربات قمه دو فرد ناشناس به قتل رسیده است.

ضمنا شركت فرهنگی ورزشی سایپا و باشگاه سایپا بعد از شنیدن این خبر تاسف انگیز، بیانیه ای را به شرح زیر صادر كرد:

"خبر قتل قهرمان پیشكسوت ورزش سایپا و پهلوان ایران عزیزمان، مرحوم یعقوب محبوب وند موجب تاسف شدید جامعه كارگری گروه خودروسازی سایپا به ویژه موجب تالم سرمایه های ورزشی سایپا شد.

مرحوم محبوب وند با سابقه چند سال عضویت در تیم كارگری سایپا و قهرمان وزنه برداری كارگران كشور، محبوب دل و دیده های هزاران كارگر زحمتكش خطوط تولید گروه صنعتی سایپا محسوب می شد كه سابقه درخشانی در جمع صمیمی ورزش پیشكسوتان كشور داشته و كسب عناوین قهرمانی وزنه برداری از زمان نوجوانی، جوانی و پیشكسوتی نشانگر تداوم عشق و علاقه آن مرحوم به ورزش و حضور در قله افتخارات ورزشی بوده است.

در حالیكه ذائقه و خاطره مردم عزیز استان البرز و كشورمان از قتل قویترین مرد ایران، مرحوم "روح الله داداشی " تلخ بود و بهت عظیمی سراسر سرزمینی را كه مردمانش پاسبان مهرند و خاكش را به یكرنگی و همدلی بارور ساخته اند فرا گرفته بود، شاهد انتشار خبر قتل همكار و همراهمان، مرحوم "یعقوب محبوب وند " به دست اشرار انسان نما هستیم!

باشگاه سایپا ضمن گرامیداشت خاطره ماندگار این دو فرزند ایران سرافراز و البرز قهرمان، از سوی پیشكسوتان ورزش سایپا و اعضای تیم های سی و سه گانه خود و اعلان انزجار از عاملین این فعالیت ها از قوه قضاییه و نیز نیروی انتظامی در خواست دارد، با مسببین چنین قتل های ناجوانمردانه ای در اسرع وقت برخورد نموده و آن را به اشد مجازات برساند. " 

هیچ نظری موجود نیست:

برگردان

Loading...

دوست و یا دشمن گرامی!

سپاس از آمدنت. چنانچه مایل باشی، خوشحال خواهم شد که باز هم بدیدارم بیایی. نشانی ام را در پیِ این نوشته خواهم نوشت تا در صورت تمایل در جای مناسبی نوشته و بخاطر بسپاری:
dughodushab.blogspot.com