۱۳۹۰ مرداد ۱۲, چهارشنبه

وضعیت وخیم جسمانی حشمت الله طبرزدی در زندان رجایی شهرکمیته دانشجویی دفاع از زندانیان سیاسی گزارش داد

وضعیت وخیم جسمانی حشمت الله طبرزدی در زندان رجایی شهر
دبی-العربیه.نت
وضعیت جسمی حشمت الله طبرزدی دبیر کل جبهه دموکراتیک ایران و سخنگوی شورای همبستگی برای دموکراسی و حقوق بشر در ایران که در زندان رجایی شهر کرج به سر می برد، وخیم گزارش شده است.

طبرزدی از جمله زندانیان سیاسی ایرانی است که به دنبال نا آرامی های پس از انتخابات ریاست جمهور دو سال گذشته ایران دستگیر شد.

به گزارش "کمیته دانشجویی دفاع از زندانیان سیاسی" طبرزدی پس از عارضه قلبی هم اینک از درد در قفسه سینه رنج می برد و مسئولان برای مداوای او توجهی نشان نمی دهند.

طبرزدی چندی پیش در زندان دچار عارضه قلبی شده بود.

علی طبرزدی، فرزند حشمت الله طبرزدی در گفتگو با سایت خبری "کمیته دانشجویی دفاع از زندانیان سیاسی" گفت که آخرین ملاقات پدرش با خانواده پنج شنبه گذشته بوده که در طی آن پدرش از عدم رسیدگی به وضعیتش گله کرده است .

به گفته علی طبرزدی، ناخن های دست مهندس حشمت الله طبرزدی به حالت نرم و پوسیده در آمده و می ریزد و از طرف دیگر بینائی اش دچار مشکل شده است .

مرگ هدی صابر فعال ملی و مذهبی در زندان اوین تهران در اثر عدم رسیدگی پزشکی این بیم را در میان فعالان سیاسی ایران به وجود آورده که حادثه ای مشابه برای دیگر زندانیانی که از بیماری رنج می برد تکرار شود.
هیچ نظری موجود نیست:

برگردان

Loading...

دوست و یا دشمن گرامی!

سپاس از آمدنت. چنانچه مایل باشی، خوشحال خواهم شد که باز هم بدیدارم بیایی. نشانی ام را در پیِ این نوشته خواهم نوشت تا در صورت تمایل در جای مناسبی نوشته و بخاطر بسپاری:
dughodushab.blogspot.com