۱۳۹۰ مرداد ۹, یکشنبه

مراسم آب بازی در تهران/ ناجا هم نمی توانست بی حجاب ها را متفرق کندواکنش شهرداری: ناجا هم نمی توانست بی حجاب ها را متفرق کند
مدير عامل اراضي عباس آباد در واكنش به بروز بي‌اخلاقي و اعمال منافي عفت در بوستان آب و آتش كه رجانيوز خبر آن را منتشر كرد، گفت كه اين افراد بي‌اخلاقي كردند و ما شيرهاي آب را به‌روي آن‌ها بستيم.

بهنام اتابكي در گفت‌وگو با فارس با بيان اينكه روز گذشته عده‌اي در يك هماهنگي قبلي در پارك آب و آتش حضور يافته و تصميم گرفته بودند روي يكديگر آب بپاشند، گفت: افرادي كه اقدام به آب ‌بازي كرده بودند، اصولا بدحجاب بودند. البته تعدادي افراد با حجاب نيز در پارك حضور داشتند.

وي با بيان اينكه از اتاق كنترل وضعيت را بررسي كرده‌ايم گفت: شيرهاي آب پارك به دليل استفاده بيش از اندازه از بين رفته بود و مجبور شديم آب آنها را قطع كنيم.

وي اضافه كرد: تعداد زيادي كيسه نايلون روي زمين ريخته شده بود كه افراد آن را از آب پر كرده و به هوا پرتاب مي‌كردند و مهم نبود كه روي سر چه كسي فرود مي‌آيد.

وي بيان كرد: از بلندگو اعلام كرديم نايلون‌ها باعث شده است سنسورها از كار بيفتد. به همين دليل آب را قطع كرديم و ساعت حدود ۱۲ اين افراد متفرق شدند.

به گفته اتابكي نيروي انتظامي نيز نمي‌توانست آنها را متفرق كند و از حدود ساعت ۹ تا ۱۲ اين افراد اقدام به آب‌بازي كردند و با قطع آب آنها را متفرق كرديم.

گفتني است روز گذشته عده‌اي از جوانان با حضور در بوستان آب وآتش در قالب آب ‌بازي به اقداماتي دست زدند كه منافي عفت بود. اين اقدامات در ملأعام باعث جريحه ‌دار شدن احساسات مردمي شد و بسياري از رسانه‌ها به اين روند اعتراض كردند.


 منبع سایت جهان امروز

هیچ نظری موجود نیست:

برگردان

Loading...

دوست و یا دشمن گرامی!

سپاس از آمدنت. چنانچه مایل باشی، خوشحال خواهم شد که باز هم بدیدارم بیایی. نشانی ام را در پیِ این نوشته خواهم نوشت تا در صورت تمایل در جای مناسبی نوشته و بخاطر بسپاری:
dughodushab.blogspot.com